Infopaketti salibandykauteen 2017-2018!

Salibandykausi 2017-2018 starttaa!

Oheisesta infopaketista löydät Loviisan Tor Salibandyn joukkueiden yhteystiedot/toimihenkilöt sekä harjoitusvuorot.

Kovasti kyselty ja kaivattu ryhmä tytöille starttaa syyskaudella, ole yhteydessä mikäli tahdot mukaan tyttösabaan: torsbjuniorit@meiliboxi.fi

Aloitusajankohdasta ilmoitetaan seuran sivuilla, ole kuulolla!




Yhteystiedot/Toimihenkilöt:

Loviisan Tor, salibandyjaoston puheenjohtaja: Mikael Forsten 0509111220/mikael.forsten@folksam.fi

Loviisan Tor Salibandy-Junioripäällikkö: Pekka Palomäki 0451376719/pekka.palomaki@hotmail.com

 

LOVIISAN TOR SALIBANDY-AIKUISJOUKKUEET 2017-2018:

Miehet Edustus:

 

Valmennus:

Marko Paju

Peik Salminen

Joukkueenjohto:

Mikko Aalto 0401878722

Peter Tuominen

Naiset Edustus:

Niina Raitanen niina.raitanen@pp3.inet.fi

Miehet 2-joukkue:

Arto Suokas 0407241877/arto.suokas@luukku.fi

Miehet 3-joukkue:

Marko Suokas 0505600360/marko.suokas@delta.fi

M35-JOUKKUE:

Mikael Laine 0500195195


 

LOVIISAN TOR SALIBANDY-JUNIORIT 2017-2018:

Junioripäällikkö: Pekka Palomäki 0451376719/pekka.palomaki@hotmail.com

A-juniorit(97-99-syntyneet):

Valmennus:

Pekka Palomäki 0451376719/pekka.palomaki@hotmail.com

Ari Björklund
Timi Alatalo

Joukkueenjohto:Matti Rinne 0400 436097/matti.rinne@pp.inet.fi

B1&2-juniorit(00-02-syntyneet):

Valmennus:

Arto Mallenius  arto.mallenius@gmail.com

Tero Pirttimaa 0405211311/pirtlandia@gmail.com

Joukkueenjohto:Petri Vauhkonen 040 5256072/petrivauhkonen1@gmail.com

C1-juniorit(02-03-syntyneet):

Pekka Palomäki 0451376719/pekka.palomaki@hotmail.com

Petri Vauhkonen 040 5256072/petrivauhkonen1@gmail.com

D1&2-juniorit(04-05-syntyneet):

Valmennus:
Jyri Vaarimo 0443047142, jyri.vaarimo@icloud.com

Tommi Niemelä
Kekke Salminen
Joukkueenjohto:Katja Muranen katja.muranen@edu.loviisa.fi

E1&2-juniorit(06-07-syntyneet):

Valmennus:

Petri Vauhkonen 0405256072/petrivauhkonen1@gmail.com
Anders Back
Joukkueenjohto: Rainer Dyring 040 040 9131/rainer.dyring@portagency.fi

F1&2-juniorit(08-09-syntyneet):

Valmennus:

Martti Björklund 0407396431/marttibj1970@gmail.com

Markus Neuvonen
Pasi Mallat
Joukkueenjohto: Nina Rinne

G-juniorit, Yellow&Blue&Black (10-11-syntyneet):

Valmennus:

Cisse Olander

Pekka Palomäki 0451376719/pekka.palomaki@hotmail.com
Petri Volanen
Joukkueenjohto: Emmi-Liina Vakkuri-Johansson emmi.liina.jojo@gmail.com

Sabakerho(12-13-syntyneet):

Valmennus:
Tero Willström 0504554691/tero.willstrom@fortum.com
Tommy Grönberg
Alexander Smeds

Tyttösaba(ikäluokat avoin, startti ilmoitetaan):

Jannina Holmström
Celine Johansson
Nadine Johansson

Pelikerho(ikäluokat avoin, startti ilmoitetaan):

torsbjuniorit@meiliboxi.fi

 

 

Lisätiedot/Tiedustelut/Ilmoittautumiset:
torsbjuniorit@meiliboxi.fi


VAKIOVUOROT 2017:

MIEHET EDUSTUS:

MA 19-20.30 AGRICOLAHALLI
KE 19-20.30 LIIKUNTAHALLI
TO 19-20.30 LIIKUNTAHALLI

MIEHET 2-joukkue/3-joukkue:

KE 20.30-21.30 LIIKUNTAHALLI

NAISET EDUSTUS:

MA 18-19 AGRICOLA
KE 20-21 AGRICOLA
PE 19.30-20.30 AGRICOLA

A-JUNIORIT 97-99-syntyneet:
TI 19-20 LIIKUNTAHALLI

TO 19.00-20.30 Agricola
PE 20.00-21.00 LIIKUNTAHALLI

B1&2-JUNIORIT 00-02-syntyneet:

TI 19.00-20.00 LIIKUNTAHALLI
TO 19.30-20.30 AGRICOLA
PE 19.00–20.00 LIIKUNTAHALLI

C1-JUNIORIT 02-03-syntyneet:

TI 17.40-19.00 Liikuntahalli

D1&2-JUNIORIT 04-05-syntyneet:

MA 19.00-20.00 LIIKUNTAHALLI
KE 17.00-18.00 AGRICOLA
PE 17.00-18.00 LIIKUNTAHALLI

E1&2-JUNIORIT 06-07-syntyneet:

TI 17.00-18.00 LIIKUNTAHALLI
TO 18.30-19.30 AGRICOLA
PE 18.00–19.00 LIIKUNTAHALLI

F1&2-JUNIORIT 08-09-syntyneet:

MA 18.00-19.00 LIIKUNTAHALLI
TO 18.00-19.00 LIIKUNTAHALLI
G-JUNIORIT (Yellow&Blue&Black) 10-11-syntyneet:

MA 17.00-18.00 LIIKUNTAHALLI
TO 17.00-18.00 LIIKUNTAHALLI
SALIBANDYKERHO 12-13-syntyneet:

TO 17.00-18.00 LIIKUNTAHALLI

TYTTÖSABA (STARTTI ILMOITETAAN):

TI 17.00-18.00 HARJUNRINNE 2
PE 18.30-19.30 AGRICOLA

Harjoitusvarustus: Sisäpelikengät, Salibandymaila, Suojalasit

Mailoja ja suojalaseja saa tarvittaessa lainaksi.

Haluatko aloittaa mainion harrastuksen hyvähenkisessä seurassa?

Lisätiedot/Tiedustelut/Ilmoittautumiset:

torsbjuniorit@meiliboxi.fi

 

TERVETULOA MUKAAN KELTAISIIN!