Yhteystiedot

This post is also available in: ruotsi

Yleisurheilujaoston johtokunta 2016

Helena Forsbäck-Turunen, puheenjohtaja
040 7628606     helena.forsback-turunen@porvoo.fi

Leif Holmberg, varapuheenjohtaja
040 5348091     leif.holmberg@edu.loviisa.fi

Kajsa Pihl, sihteeri
040 8387243     akpihl7@gmail.com

Lena Elander, rahastonhoitaja
040 5082175     lena.elander@gmail.com

Nica Holmberg
040 5428342    nica.holmberg@loviisa.fi

Karolina Hovi
0500 451476     karolina.hovi@loviisa.fi

Marcus Gammals
044 3637069     marcus.gammals@gmail.com

Tarja Välimaa
045 6552221      valimtar@gmail.com

Glenn Lindholm
0400 848177     glenn.lindholm@gmail.com

Loviisan keskusurheilukenttä

Urheilutie, Loviisan keskusta

Varauskalenteri, keskusurheilukenttä

Agricolahalli

Forsöntie 3, Koskenkylä

Varauskalenteri Agricolahalli, juoksusuora + aerobicsali

Varauskalenteri Agricolahalli, salit 1, 2 ja 3

Harjurinteen koulu

Ratakatu  1, Loviisan keskusta

Varauskalenteri Harjurinteen koulu, sali 1  (urheilukerho)

Loviisa Tor/yleiurheilu on jäsenenä seuraavissa järjestöissä

Finlands Svenska Idrott            http://sfi.idrott.fi/friidrott/
NÅID                                             http://www.naid.idrott.fi/friidrott/
Suomen Aikuisurheiluliitto      http://saul.etapahtuma.fi/Kilpailu/Kilpailukalenteri.aspx